TURUVA Ajans başarı. avantaj. hız.

TURUVA Ajans ile büyümeye ilk adımı atın. VAN reklam ajansı.


Kurumsal Kimlik

Ticaret ile uğraşan pek çok firmanın kendine ait bir markası bulunmaktadır. Bu markaların satışında kendilerini tanıtmak için müşterilerine kurumsal kimlik verirler. Bu kimliklerin günümüzde bilinen adları genel de kartvizit olarak geçmektedir. Bu kartvizitler sayesinde firmaya veya kişiye ait bilgileri bu kartvizit üzerinde bulabileceksiniz. Günümüzde kartvizitlerin önemi giderek artmıştır. Bu kurumsal kimlik yerine geçen kartvizitlerin tasarımı firmanın tanıtımı açısından önemlidir. Bu kartvizitler üzerinde firmaya ait logo tasarımı ve kartvizitin genel tasarımı iyi olmak zorundadır. Bir kartvizit firma için çok önemlidir. Firmayı yansıtan özelliklere, bilgilere, firma hakkında elimize aldığımızda aklımıza firmanın işlevi hakkında bir şeyler getirebilmedir. Bu yüzden kartvizit grafik tasarımlarında önem arz etmektedir.


Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp, dürüst ve en uygun çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini herşeyden üstün tutmak.


Vizyon

Türkiyede ve dünyada yenilikçi, güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak toplumun her kesimine, insani değerleri göz önünde bulundurarak yaratıcı ve fark yaratarak alanında lider bir ajans olmak


Ajans

Dürüst, azimli, cesaretli, sorumluluk sahibi, titiz, enerjik, genç, tecrübeli, çalışkan, araştırmacı, meraklı ve büyük bilgi birikimli bir ekip.